تبلیغات


محل تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

نام مستعار نسل آینده ب‌ام‌و M2: ماشین دریفت!

ب‌ام‌و کارهای مربوط به توسعه‌ی نسل جدید M2 را آغاز کرده و البته همچنان به تولید خودرویی که به اندازه‌ی نسل فعلی روی راننده متمرکز است متعهد می‌باشد.

ب‌ام‌و M2 کامپتیشن
مدیر توسعه ب‌ام‌و در خلال مصاحبه با موتورینگ در نمایشگاه پاریس گفته که نسل جدید M2 در داخل کارخانه با نام مستعار “ماشین دریفت” شناخته می‌شود.


بنا به گفته‌ی Klaus Frohlich، او تصمیم گرفته این نام را برای M2 جدید انتخاب کند تا به این ترتیب طراحان و مهندسان مطمئن شوند که هدف این خودرو به عنوان خودرویی خاص راننده در هر مرحله از فرایند توسعه از یادشان نرفته است.


این مدیر بلندپایه می‌گوید:

نسل بعدی سری 2 ماشین دریفت نامیده خواهد شد بنابراین زمانی که به طراحی آن نگاه می‌کنم با خود می‌گویم آدریان (فن هوی دونگ مدیر طراحی ب‌ام‌و) آیا این خودرو واقعاً شبیه یک ماشین دریفت است؟ نسل جدید M2 باید جذابیت بیشتری داشته باشد. اگر خودرو را برانم همواره با خود می‌گویم آیا این ماشین دریفت است؟

نسخه اولیه ب ام و M2 مدل 2020
گاهی اوقات ترس‌هایی درباره نسل آینده سری 2 و استفاده از همان پلتفرم دیفرانسیل جلوی سری 1 وجود داشته است. البته مدیر ب‌ام‌و توانسته مقامات را برای استفاده از پلتفرم دیفرانسیل عقب متقاعد سازد.

Frohlich می‌افزاید:

مردم می‌پرسند آیا استفاده از طراحی دیفرانسیل عقب واقعاً مهم است؟ و من فکر می‌کنم این موضوع برای برند و برای M بسیار مهم است زیرا M2 خودروی پایه‌ی ماست؛ بنابراین من به سختی جنگیدم و پیروز شدم به همین خاطر نسل جدید سری 2 همچنان دیفرانسیل عقب خواهد بود.مدیر ب‌ام‌و اذعان می‌کند نسل جدید M2 تنها خودرویی نیست که از نام مستعار استفاده می‌کند. او همچنین از X5 جدید با نام “رئیس” و نسل بعدی X6 با نام “جانور وحشی” نام می‌برد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

دوستان ما

جستجو های اخبار روز

تیتر خبرهای تازه

روی خط خبر