تبلیغات


محل تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه آشنا نیستند

به گزارش تابناک : قاسمعلی جباری ظهر پنجشنبه در همایش سرمایه گذاری اظهار داشت: برای حل معضلات استان اصفهان از جمله بیکاری، کم آبی و آلودگی هوا نیازمند سرمایه گذاری های کلان هستیم که جز با مشارکت شهروندان امکانپذیر نیست.

وی بیان داشت: با توجه به مشکلات بودجه ای دولت، جهت اجرای پروژه های بزرگ در استان بدیهی است بخش قابل توجهی از این پروژه ها از طریق بازار سرمایه قابلیت جذب نقدینگی لازم و مشارکت مردمی را خواهد داشت.

رئیس حمایت از سرمایه گذاری اتاق بازرگانی اصفهان ادامه داد: در حالی که در سال های گذشته با بحران های موسسات مالی و اعتباری روبرو بودیم اتاق بازرگانی اصفهان با چالش جلب اعتماد و حمایت عمومی شهروندان و تعریف راهکارهای بهینه جذب سرمایه گذاری برای اجرای پروژه های بزرگ در استان روبرو خواهد بود.

وی اعلام کرد: با جلب اعتماد عمومی و افزایش مشارکت شهروندان در اجرای پروژه های بزرگ عمرانی در استان و کشور، شاهد حل چالش های بزرگی مانند بیکاری، ترافیک شهری، بحران آب، آلودگی هوا و در نتیجه ممانعت از فرار سرمایه و نخبگان جامعه از کشور باشیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

دوستان ما

جستجو های اخبار روز

تیتر خبرهای تازه

روی خط خبر