تبلیغات


محل تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

طاهری: میداودی به من و شفر بی‌احترامی کرد

خبر ورزشی: بیژن طاهری هم نتوانست در قبال اتفاقات حاشیه‌ای در دیدار دوم استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان سکوت کند. مربی استقلال با اشاره به اتفاقات رخ داده در حین بازی به این مطلب پرداخت که با بلندگو به اعضای تیم بی‌احترامی می‌شد.

او گفت: «عجیب این بود که میلاد میداودی با عصبانیت غیرمعمول سمت نیمکت ما آمده و با زبان انگلیسی به شفر بی‌احترامی می‌کرد. طوری که من جلو رفتم و از او خواستم به این کارش پایان بدهد، ولی میداودی رو به من کرد و مرا هم از بی‌احترامی هایش بی‌نصیب نگذاشت.»

طاهری که از این رفتار بازیکن شماره ۱۰ نفت مسجدسلیمان گله‌مند بود گفت: از او خواستم با توجه به اینکه قبلاً عضوی از خانواده استقلال بوده این رفتار را انجام ندهد، ولی او آنقدر عصبانی بود که کسی نمی‌توانست آرامش کند! این در شرایطی بود که داور بازی در خیلی صحنه‌ها به سود تیم‌شان سوت زده بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

دوستان ما

جستجو های اخبار روز

تیتر خبرهای تازه

روی خط خبر